GimCat Kedi Macunu UT Balance Paste 50 gr
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
🚚 1250 TL ve üzeri ücretsiz kargo!
📦 Saat 13:00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoda!
Sağlam paketleme, hızlı gönderim.
Orijinal ürün.
Kediler için tamamlayıcı mama
Kediler doğaları gereği su konusunda ekonomiktir ve idrarları mümkün olduğu kadar az suyun dışarı atılması için çok konsantre olur, bu da idrar taşlarının birikmesine neden olabilir. Kedilerin, köpeklere kıyasla idrar yolu rahatsızlığı yaşama ihtimalleri daha yüksektir. Gimcat Balance Kedi Macunu, bağırsakta fosfor ve oksalatlarla reaksiyona giren bileşenler içerir. Bazı idrar taşlarında fosfor ve oksalatlar bulunur. Gimcat Balance Kedi Macunu böylece idrar yolu enfeksiyonlarının engellenmesine ve asgariye indirilmesine yardımcı olur. Normal diyetlerinin bir parçası olarak da kedilere verilebilir.
Bileşim:
Bitkisel Kökenli Türevler, Katı ve Sıvı Yağlar, Mayalar(Beta-glukan), Yumuşakçalar ve Kabuklular(N-asetilglukozamin).
Analitik Bileşenler:
Nem %12.50, Ham Protein %5.50, Ham Yağ %34.00, Ham Lif, %1.5, Ham Kül %4.50.
Lot No ve Son Tüketim Tarihi:
Paketin üzerindedir.
Beslenme Talimatı:
Günde 6 cm, ya doğrudan tüpten veya yiyeceklere ilave edilir (1 cm macun = yaklaşık 0.5 g). Oda sıcaklığında besleyin. 1 yaşından büyük tüm kedilere tavsiye edilir.
| Yaş | Yavru, Yetişkin |
|---|---|
| Ağırlık | 50 g |
Soru ve cevap
İlginizi çekebilir..
Felicia Kolajenli Tavuklu Az Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması HypoAllergenic Kedi Maması 2 Kg
| Özel İhtiyaçlar | Hypoallergenic, Kısırlaştırılmış, Tüm İhtiyaçlar, Üriner Sistem Sağlığı |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 2 kg |
Reflex Plus Tavuklu Yavru Kedi Maması 8 kg
| Yaş | Yavru |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Çeşit | Tavuklu |
| Ağırlık | 8 kg |
Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 kg
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 15 kg |
Spectrum Düşük Tahıllı Somonlu, Hamsili ve Yaban Mersinli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 kg
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 12 kg |

Değerlendirmeler
There are no reviews yet