Eriş Yem Eko Yumurta Yemi 25 kg
Marka: Eriş
Stokta yok
590,00 ₺
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
🔥 Son 30 günde 20 adetten fazla satıldı.
🚚 1250 TL ve üzeri ücretsiz kargo!
📦 Saat 13:00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoda!
Sağlam paketleme, hızlı gönderim.
Orijinal ürün.
Özellikler
- Pelet formdadır
- Yumurtlamaya başladıktan sonra kullanılan TAM yemdir
- Her bir hayvan için günlük 130 g kullanılması önerilir
Vitaminler
A, D3, E
İz Elementler (1 kg’da)
İyot (2 mg), Kobalt (0,5 mg), Bakır (5 mg), Mangan (90 mg), Çinko (70 mg), Selenyum (0,16 mg)
Kullanılan Hammaddeler
Mısır*, razmol, ayçiçek tohumu küspesi, mermer tozu, hindi unu, tuz, soya fasulyesi küspesi**, lysine sülfat, karofil kırmızı, karofil sarı, Vit-Min Prx, fitaz, methionine, , dop %18 tuz.
* Genetik yapısı değiştirilmiş mısırdan elde edilmiştir. ** Genetik yapısı değiştirilmiş soyadan elde edilmiştir.
Üretim Yeri
Silivri / İstanbul
| Ağırlık | 25 kg |
|---|
İnceleme ekle
İnceleme göndermek için %1$slogged'a %2$s giriş yapmış olmanız gerekir.
Log In
Soru ve cevap
Soru sorun
Henüz soru sorulmadı
Taksit Seçenekleri
| Taksit | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| Tek Çekim | 590,00 TL | 590,00 TL |
| 2 Taksit | 320,31 TL | 640,62 TL |
| 3 Taksit | 219,20 TL | 657,61 TL |
| 4 Taksit | 168,34 TL | 673,37 TL |
| 5 Taksit | 137,66 TL | 688,29 TL |
| 6 Taksit | 117,22 TL | 703,34 TL |
| 7 Taksit | 102,69 TL | 718,86 TL |
| 8 Taksit | 91,70 TL | 733,61 TL |
| 9 Taksit | 83,12 TL | 748,12 TL |
| 10 Taksit | 76,33 TL | 763,34 TL |
| 11 Taksit | 70,70 TL | 777,68 TL |
| 12 Taksit | 66,01 TL | 792,13 TL |
İlginizi çekebilir..
Felicia Kolajenli Tavuklu Az Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması HypoAllergenic Kedi Maması 2 Kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
700,00 ₺
| Özel İhtiyaçlar | Hypoallergenic, Kısırlaştırılmış, Tüm İhtiyaçlar, Üriner Sistem Sağlığı |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 2 kg |
Reflex Plus Tavuklu Yavru Kedi Maması 8 kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
1.750,00 ₺
| Yaş | Yavru |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Çeşit | Tavuklu |
| Ağırlık | 8 kg |
Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
1.630,00 ₺
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 15 kg |
Spectrum Düşük Tahıllı Somonlu, Hamsili ve Yaban Mersinli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
3.600,00 ₺
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 12 kg |

Değerlendirmeler
There are no reviews yet