Acana Crunchy Chicken Dog Treats 100 gr – Yüksek Proteinli Tavuklu Köpek Ödülü
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
🚚 1250 TL ve üzeri ücretsiz kargo!
📦 Saat 13:00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoda!
Sağlam paketleme, hızlı gönderim.
Orijinal ürün.
Acana Crunchy Chicken Dog Treats 100 gr – Yüksek Proteinli Tavuklu Köpek Ödülü
KÖPEĞİNİZİ ÖDÜLLENDİRMENİN EN GÜZEL YOLU
Tüm ırk ve yaşam evreleri için
Lif açısından zengin tatlı patates içeriği sağlıklı sindirimi destekler ve bağırsak sağlığına katkıda bulunur. Mide, tavuğu kolay sindirir ve köpeklerin lezzetine bayıldığı tavuk ciğeri de önemli bir protein kaynağıdır.
- Tek protein ve protein açısından zengin
- Tahılsız
- Protenin %85’i hayvansal içeriklerden geliyor
- Doğal Antioksidanlar, Koruyucular ve Çeşniler
Analitik Bileşenler:
Ham protein (%38), Ham yağ (%10), Ham lif (5%), Nem (%10)
İçerik:
Taze tavuk ciğeri (%30), suyu alınmış tatlı patates (%30), suyu alınmış tavuk (%30), taze tavuk (%4), doğal aroma, tavuk yağı (%2.5)
*%85’in, % 33 ile %38 arası ham protein, içeriklerin işlenmemiş halinden türetilmiştir ve yaklaşıktır.
Paketleme Özellikleri:
Doldurma Ağırlığı 100gr -Sombrero askı deliği -Kilitli torba
Paketi belirtilen yerden açın. Son kullanma tarihi paketin arkasındadır.
Menşei:Kanada
| Yaş | Yetişkin |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
Soru ve cevap
İlginizi çekebilir..
Felicia Kolajenli Tavuklu Az Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması HypoAllergenic Kedi Maması 2 Kg
| Özel İhtiyaçlar | Hypoallergenic, Kısırlaştırılmış, Tüm İhtiyaçlar, Üriner Sistem Sağlığı |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 2 kg |
Reflex Plus Tavuklu Yavru Kedi Maması 8 kg
| Yaş | Yavru |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Çeşit | Tavuklu |
| Ağırlık | 8 kg |
Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 kg
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 15 kg |
Spectrum Düşük Tahıllı Somonlu, Hamsili ve Yaban Mersinli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 kg
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 12 kg |

Değerlendirmeler
There are no reviews yet