GimCat Malt-Soft Extra 100 g
Marka: GimCat
Stokta yok
[divider]
Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi: 08/2023
[divider]
190,00 ₺
Stokta yok
Bu ürün şu anda stokta yok.
Endişelenmeyin! E-postanızı girin, stokta olduğu anda size haber verelim.
🚚 1250 TL ve üzeri ücretsiz kargo!
📦 Saat 13:00'ten önce verilen siparişler aynı gün kargoda!
Sağlam paketleme, hızlı gönderim.
Orijinal ürün.
| Yaş | Genç, Yaşlı, Yavru, Yetişkin |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
İnceleme ekle
İnceleme göndermek için %1$slogged'a %2$s giriş yapmış olmanız gerekir.
Log In
Soru ve cevap
Soru sorun
Henüz soru sorulmadı
Taksit Seçenekleri
| Taksit | Aylık | Toplam |
|---|---|---|
| Tek Çekim | 190,00 TL | 190,00 TL |
| 2 Taksit | 103,15 TL | 206,30 TL |
| 3 Taksit | 70,59 TL | 211,77 TL |
| 4 Taksit | 54,21 TL | 216,85 TL |
| 5 Taksit | 44,33 TL | 221,65 TL |
| 6 Taksit | 37,75 TL | 226,50 TL |
| 7 Taksit | 33,07 TL | 231,50 TL |
| 8 Taksit | 29,53 TL | 236,25 TL |
| 9 Taksit | 26,77 TL | 240,92 TL |
| 10 Taksit | 24,58 TL | 245,82 TL |
| 11 Taksit | 22,77 TL | 250,44 TL |
| 12 Taksit | 21,26 TL | 255,09 TL |
İlginizi çekebilir..
Felicia Kolajenli Tavuklu Az Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması HypoAllergenic Kedi Maması 2 Kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
700,00 ₺
| Özel İhtiyaçlar | Hypoallergenic, Kısırlaştırılmış, Tüm İhtiyaçlar, Üriner Sistem Sağlığı |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 2 kg |
Reflex Plus Tavuklu Yavru Kedi Maması 8 kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
1.750,00 ₺
| Yaş | Yavru |
|---|---|
| Kıvam | Kuru Mama |
| Çeşit | Tavuklu |
| Ağırlık | 8 kg |
Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
1.630,00 ₺
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 15 kg |
Spectrum Düşük Tahıllı Somonlu, Hamsili ve Yaban Mersinli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 kg
5 üzerinden 5.00 oy aldı
3.600,00 ₺
| Kıvam | Kuru Mama |
|---|---|
| Yaş | Yetişkin |
| Ağırlık | 12 kg |

Değerlendirmeler
There are no reviews yet